Отборът на Черно море води на Пирин с 2:1 през второто полувреме в първия мач

...

Второ полувреме: Черно море – Пирин 2:1. Мартин Минчев с първи гол в елита, Жоро Илиев вкара в мач №400

Отборът на Черно море води на Пирин с 2:1 през второто полувреме в първия мач от плейофите в група „ А ” на втората осмица в Първа лига на „ Тича ”.

``

В 6-тата минута 16-годишният Мартин Минчев откри резултата с първия си гол в елита. Нападателят получи пас от Фенуш и технично насочи топката край вратаря в мрежата – 1:0.

Три минути по-късно, обаче Преслав Йорданов бе прецизен с глава и изравни – 1:1.

В 45-ата минута Фенуш нахлу отляво и подаде към Георги Илиев, който с безпощаден шут от границата на големия пеналт насочи кълбото в мрежата - 2:1.

Така капитанът на " моряците " си направи най-хубавия подарък за своя мач №400 в елита.
Източник: petel.bg